Domů / Dodací podmínky
Kategorie
Výrobci
Odběr novinek

Dodací podmínky

 

Přehled cen za dopravu a platbu zboží:          
           
  doprava dobírka  
Zásilkovna - Výdejní místa                     89 Kč                     19 Kč  
Zásilkovna - Nejlevnější doručení na adresu 95 Kč 23 Kč  
Česká pošta - Balík do ruky 149 Kč 36 Kč  
DPD 169 Kč 27 Kč  
InTime 139 Kč 27 Kč  
PPL Sprint 129 Kč dobírka nelze  
PPL - zdarma Dopravu PPL zdarma lze využít při nákupu nad 2 000,- vč. DPH a platbě předem.
Osobní odběr

Osobní odběr po tel.domluvě na adrese:

Dolní Domaslavice 290, 739 38 Dolní Domaslavice

 

Doprava PPL Sprint je určena pro objemné zásilky jako jsou např. pro herní stoly, křesla, plátna apod. 

Všechny ceny za dopravu jsou uvedeny vč. DPH

Doprava nad 10 000,- vč DPH je zdarma.
 
Specifikace jednotlivých druhů dopravy:

 

 
 
Zásilkovna - výdejní místa: Vyberte si ze sítě výdejních míst, kde si chcete zásilku vyzvednout osobně. O uložení na pobočce budete informováni prostřednictvím SMS zprávy. Mezi výdejní místa patří pobočky Zásilkovny.
 
Zásilkovna - nejlevnější doručení na adresu: U tohoto typu dopravy není přesně definován konkrétní dopravce. V daný moment jej vybereme podle aktuální situace a vytíženosti přepravy. Zásilku Vám doručí DPD, InTime, nebo jiný dopravce. Cenu, kterou zaplatíte vy bude ale vždy stejná.
 
Pro bližší informace o stavu zásilky je možno využít Sledování na webu, nebo zákaznickou linku společnosti +420 216 216 516.
 
 
Česká pošta - Balík do ruky: Zásilku obdrží adresát na zadanou adresu. V den doručení budete informováni prostřednictvím SMS o času doručení. V případě nezastižení obdržíte do poštovní schránky oznámení o uložení zásilky na nejbližší pobočce České pošty. Pomocí webového formuláře lze změnit termín nebo místo dodání zásilky.

Pro bližší informace o stavu zásilky je možno využít vyhledávač České pošty na: sledování zásilky nebo bezplatnou zákaznickou linku přepravce  +420 800 104 410.

Jestliže si zboží nevyzvednete do 7 kalendářních dnů, bude zásilka automaticky odeslána zpět. Po odeslání zásilky dodavatelem, Vám bude zasláno na emailovou adresu číslo zásilky. Více informací naleznete v obchodních podmínkách České pošty.

DPD: Mezinárodní přepravní společnost, doručující balíkové zásilky většinou do druhého pracovního dne od předání přepravci. O dodání a času doručení zásilky budete řidičem informováni prostřednictvím SMS zprávy. V případě nezastižení obdržíte do poštovní schránky informace o náhradním termínu doručení zásilky.

Pro bližší informace o stavu zásilky je možno využít Sledování na webu, nebo zákaznickou linku dopravce +420 841 700 700. Více informací naleznete v obchodních podmínkách společnosti DPD. Podrobnější informace o zásilce včetně čísla balíku budou zaslány následující den po expedici na Váš e-mail.

 

 

InTime: Společnost IN TIME SPEDICE spol. s r.o. patří mezi významné přepravce balíkových zásilek na českém trhu. Společnost dopraví zásilku příjemci na přesné místo určení.

PPL: Společnost PPL CZ s.r.o. patří mezi nejvýznamnější přepravce balíkových zásilek na českém trhu. Společnost dopraví zásilku příjemci na přesné místo určení.

Při objednávce nad 2 000 Kč vč. DPH a platbě za zboží předem, máte dopravu prostřednictvím přepravce PPL zcela ZDARMA. O přepravě zásilky budete telefonicky kontaktování přepravcem. Pro bližší informace o stavu zásilky můžete využít Sledování zásilky na webu. 

Osobní odběr: Zboží si můžete po předchozí telefonické domluvě osobně vyzvednout na adrese: 

Dolní Domaslavice 290, 739 38 Dolní Domaslavice. Zásilky uhrazené předem budou vydány po kontrole dokladu totožnosti. 

PPL SPRINT: Jedná se o vnitrostátní přepravu kusových, vícekusových a paletových zásilek do 3000 kg. Na našem e-shopu je přeprava určena především pro objemné zásilky jako jsou např. herní stoly, křesla, plátna apod.