Domů / Komponenty / Kabely
Výrobci
Skladem
Stav
Novinka Novinka Jedná se o zboží, které se na webu objevuje poprvé. Nemusí se nutně jednat o novinku výrobce, ale o zařazení produktu do portfolia e-shopu. Připravujeme Připravujeme Zboží bude již brzy k dispozici. Lze jej objednat, ale termín dodání nemusí být přesně znám. Na objednávku Na objednávku Omezená dostupnost Omezená dostupnost U zboží s omezenou dostupností není znám termín dodání. Jedná se o produkty, o které je velký zájem a poptávka mnohonásobně převyšuje nabídku. Doprodej Doprodej Výprodej Výprodej Cenová akce Cenová akce
Cena
Odběr novinek

Kabely

(1103)
Strana 1 / 69
1
Výrobků na stranu: 16 32 128 256 Třetinová galerie Malé řádky
 Název Cena
Optický modul MikroTik S-3553LC20D Optický modul MikroTik S-3553LC20D Kód: NAOMKR1002
Skladem 1 ks
Optický modul, MiniGBIC, SFP, Gigabit, WDM, single-mode
1.306 Kč bez DPH
1.580 Kč
Detail
Kabel TP-Link TL-ANT24PT3 Kabel TP-Link TL-ANT24PT3 Kód: KABTPL0003
Na objednávku 0 ks
Kabel, propojovací, 3m, černý
212 Kč bez DPH
257 Kč
Detail
Kabel Nedis 3,5 mm jack - 2x 3,5 mm jack 20 cm Kabel Nedis 3,5 mm jack - 2x 3,5 mm jack 20 cm Kód: KABNED1003
Skladem 24 ks
Kabel, audio, 3,5mm zástrčka - 2x 3,5mm zásuvka, 20cm, černý
42 Kč bez DPH
51 Kč
Detail
Redukce Akasa USB typ C na DVI Redukce Akasa USB typ C na DVI Kód: ACKAB60445 Cenová akce Cenová akce
Skladem 7 ks
Redukce, USB Typ-C na DVI-I(F), 150 mm, černá
331 Kč bez DPH
401 Kč
Detail
Kabel Valueline 3 zásuvky 1,5 m Kabel Valueline 3 zásuvky 1,5 m Kód: KABVAL1322
Skladem 7 ks
Kabel, prodlužovací, napájecí, úhlový, 3 x zásuvka, vypínač, černý, 1,5 m
90 Kč bez DPH
109 Kč
Detail
Kabel Valueline 3 zásuvky 5 m Kabel Valueline 3 zásuvky 5 m Kód: KABVAL1319 Na objednávku Na objednávku
Na objednávku 0 ks
Kabel, prodlužovací, napájecí, úhlový, 3 x zásuvka, černý, 5 m
170 Kč bez DPH
206 Kč
Detail
Kabel Valueline 6 zásuvek 1,5 m Kabel Valueline 6 zásuvek 1,5 m Kód: KABVAL1318
Skladem 7 ks
Kabel, prodlužovací, napájecí, úhlový, 6 x zásuvka, vypínač, bílý, 1,5 m
118 Kč bez DPH
143 Kč
Detail
Kabel Valueline 6 zásuvek 3 m Kabel Valueline 6 zásuvek 3 m Kód: KABVAL1321
Skladem 7 ks
Kabel, prodlužovací, napájecí, úhlový, 6 x zásuvka, černý, 3 m
156 Kč bez DPH
189 Kč
Detail
Kabel UMAX pro U-Band P1 GPS Kabel UMAX pro U-Band P1 GPS Kód: NARUMX1010 Omezená dostupnost Omezená dostupnost
Skladem 1 ks
Kabel, USB, pro chytrý náramek UMAX U-Band P1 GPS, USB
81 Kč bez DPH
98 Kč
Detail
Kabel PremiumCord SATA prodlužovací 15 cm Kabel PremiumCord SATA prodlužovací 15 cm Kód: KABOEM0038
Na objednávku 0 ks
Kabel, prodlužovací, k HDD, SATA 22pin, data + napájení, délka 15 cm
41 Kč bez DPH
50 Kč
Detail
Optický kabel MikroTik S+DA0003 Optický kabel MikroTik S+DA0003 Kód: NAOMKR1008
Skladem 1 ks
Optický kabel, MiniGBIC modul, SFP, SFP+, 1/10 Gigabit, 3m
736 Kč bez DPH
891 Kč
Detail
Patch kabel Valueline UTP cat.6 10m Patch kabel Valueline UTP cat.6 10m Kód: KABVAL1031 Doprodej Doprodej
Skladem 2 ks
Patch kabel, UTP, c6, 10m, šedý
107 Kč bez DPH
129 Kč
Detail
Kabel Nedis DisplayPort 1.2 2m černý Kabel Nedis DisplayPort 1.2 2m černý Kód: KABNED1016 Novinka Novinka
Skladem 13 ks
Kabel, propojovací, zástrčka DisplayPort 1.2, 2m, černý, blister balení
125 Kč bez DPH
151 Kč
Detail
Kabel Nedis USB 2.0 A na USB-B 2m Kabel Nedis USB 2.0 A na USB-B 2m Kód: KABNED1034
Skladem 2 ks
Kabel, USB 2.0, zástrčka A, zástrčka B, 2m, černý
34 Kč bez DPH
41 Kč
Detail
Kabel Nedis Euro na IEC-320-C7 2m Kabel Nedis Euro na IEC-320-C7 2m Kód: KABNED1063 Cenová akce Cenová akce
Skladem 2 ks
Kabel, napájecí 230V, Euro - C7, dvoulinka, černý, přímý, 2m, plastový sáček
31 Kč bez DPH
38 Kč
Detail
Optický patchcord DATACOM LC-LC 50/125 SM 10m Optický patchcord DATACOM LC-LC 50 /125 SM 10m Kód: NOPDTC1056
Na objednávku 0 ks
Optický patchcord, LC-LC, 50/125, SM, 10m, duplex
375 Kč bez DPH
454 Kč
Detail
Strana 1 / 69
1
Výrobků na stranu: 16 32 128 256
 Název Cena