Domů / Komponenty / Kabely / Optické
Výrobci
Skladem
Stav
Novinka Novinka Jedná se o zboží, které se na webu objevuje poprvé. Nemusí se nutně jednat o novinku výrobce, ale o zařazení produktu do portfolia e-shopu. Připravujeme Připravujeme Zboží bude již brzy k dispozici. Lze jej objednat, ale termín dodání nemusí být přesně znám. Na objednávku Na objednávku Omezená dostupnost Omezená dostupnost U zboží s omezenou dostupností není znám termín dodání. Jedná se o produkty, o které je velký zájem a poptávka mnohonásobně převyšuje nabídku. Doprodej Doprodej Výprodej Výprodej Cenová akce Cenová akce
Cena
Odběr novinek

Optické kabely

(133) Kabely pro PC
Strana 1 / 9
1
Výrobků na stranu: 16 32 128 256 Třetinová galerie Malé řádky
 Název Cena
Optický modul MikroTik S-3553LC20D Optický modul MikroTik S-3553LC20D Kód: NAOMKR1002
Skladem 4 ks
Optický modul, MiniGBIC, SFP, Gigabit, WDM, single-mode
1.330 Kč bez DPH
1.609 Kč
Detail
Optický kabel MikroTik S+DA0003 Optický kabel MikroTik S+DA0003 Kód: NAOMKR1008
Skladem 5. 11. 2019 0 ks
Optický kabel, MiniGBIC modul, SFP, SFP+, 1/10 Gigabit, 3m
738 Kč bez DPH
893 Kč
Detail
Optický patchcord DATACOM LC-LC 50/125 SM 10m Optický patchcord DATACOM LC-LC 50 /125 SM 10m Kód: NOPDTC1056
Na objednávku 0 ks
Optický patchcord, LC-LC, 50/125, SM, 10m, duplex
375 Kč bez DPH
454 Kč
Detail
Optický modul MikroTik S-C61DLC40D Optický modul MikroTik S-C61DLC40D Kód: NAOMKR1017 Cenová akce Cenová akce
Na objednávku 0 ks
Optický modul, SFP, CWDM, Gigabit, single-mode, 2x LC
662 Kč bez DPH
801 Kč
Detail
Patch kabel Solarix 9/125 LCupc/LCupc SM OS 2m Patch kabel Solarix 9 /125 LCupc /LCupc SM OS 2m Kód: SOPSOL1007
Na objednávku 0 ks
Patch kabel, 9/125 LCupc/LCupc, SM, OS, 2m, duplex, SXPC-LC/LC-UPC-OS-2M-D
120 Kč bez DPH
145 Kč
Detail
Kabel Dell SFPP-CAB-10G-3M-D Kabel Dell SFPP-CAB-10G-3M-D Kód: SVDS01160 Na objednávku Na objednávku
Na objednávku 0 ks
Kabel, SFP+, 10Gbit, 3m, DELL kompatibilní, neoriginální
1.168 Kč bez DPH
1.413 Kč
Detail
Metalický modul MikroTik S+RJ10 Metalický modul MikroTik S+RJ10 Kód: NAOMKR1009
Skladem 1 ks
Metalický modull, SFP+, RJ45, 10M/100M/1G/10G, měď
1.233 Kč bez DPH
1.492 Kč
Detail
Optický modul MikroTik S-C49DLC40D Optický modul MikroTik S-C49DLC40D Kód: NAOMKR1011
Na objednávku 0 ks
Optický modul, SFP, CWDM, Gigabit, single-mode, 2x LC
650 Kč bez DPH
787 Kč
Detail
Optický modul PLANET MGB-LX Optický modul PLANET MGB-LX Kód: NETPLA2138
Na objednávku 0 ks
Optický modul, mini GBIC (SFP), 1000Base-LX, 1310nm, dosah 20km, DDM
416 Kč bez DPH
503 Kč
Detail
Optický modul MikroTik S-C47DLC40D Optický modul MikroTik S-C47DLC40D Kód: NAOMKR1010
Na objednávku 0 ks
Optický modul, SFP, CWDM, Gigabit, single-mode, 2x LC
650 Kč bez DPH
787 Kč
Detail
Kabel PLANET CB-DAQSFP-0.5M Kabel PLANET CB-DAQSFP-0.5M Kód: NETPLA1390 Cenová akce Cenová akce
Na objednávku 0 ks
Kabel, QSFP+, metalický spojovací, 40Gb/s, 0,5m
1.424 Kč bez DPH
1.723 Kč
Detail
Kabel PLANET CB-DAQSFP-2M Kabel PLANET CB-DAQSFP-2M Kód: NETPLA1291
Na objednávku 0 ks
Kabel, QSFP+, metalický spojovací, 40Gb/s, 2m
3.441 Kč bez DPH
4.164 Kč
Detail
Optická vana Solarix FOS2-1U-B Optická vana Solarix FOS2-1U-B Kód: SOPSOL1001
Skladem 1 ks
Optická vana, s výsuvnou policí, uzavíratelná klapkami, 19", 1U
505 Kč bez DPH
611 Kč
Detail
Patch kabel Solarix 9/125 SCupc/LCupc SM OS 20m Patch kabel Solarix 9 /125 SCupc /LCupc SM OS 20m Kód: SOPSOL1009 Připravujeme Připravujeme
Na objednávku 0 ks
Patch kabel, 9/125 SCupc/LCupc, SM, OS, 20m, duplex
236 Kč bez DPH
286 Kč
Detail
Kabel Nedis optický 2m Kabel Nedis optický 2m Kód: KABNED1021
Skladem 1 ks
Kabel, TosLink zástrčka - TosLink zástrčka, S/PDIF, černý, 2m
208 Kč bez DPH
252 Kč
Detail
Optický kabel MikroTik S+DA0001 Optický kabel MikroTik S+DA0001 Kód: NAOMKR1007
Na objednávku 0 ks
Optický kabel, MiniGBIC modul, SFP, SFP+, 1/10 Gigabit, 1m
548 Kč bez DPH
663 Kč
Detail
Strana 1 / 9
1
Výrobků na stranu: 16 32 128 256
 Název Cena