Domů / Platební podmínky
Kategorie
Výrobci
Odběr novinek

Platební podmínky

Přehled podporovaných platebních metod:

 

Bankovním převodem: Úhradu objednávky provedete prostřednictvím bankovního převodu ve Vaší bance. Platební údaje obdržíte na email po odeslání objednávky. Při platbě z účtu Fio banky bude objednávka vyřízena obratem: 

Fio banka: číslo účtu 2100990741/2010

Při platbě z jiných bank trvá bankovní převod 1-3 pracovní dny. Pro správné přiřazení platby k Vaší objednávce nezapomeňte vždy uvádět variabilní symbol (č. objednávky).

 

Na dobírku: Zboží uhradíte vybranému dopravci až při převzetí. U některých druhů dopravy není možná platba dobírky kartou.

 

 

GoPay je největším poskytovatelem online plateb českého původu a patří mezi největší poskytovatele online plateb v Česku a ve střední Evropě.

Činnost GoPay je dozorována Českou národní bankou a GoPay je držitelem licence České národní banky pro vydávání elektronických peněz.

Při nakládání s platebními údaji splňuje GoPay nejvyšší bezpečnostní standard kartových asociací PCI DSS.

Jak fungují platby přes GoPay platební bránu?

Platební brána GoPay nabízí rychlý, pohodlný a bezpečný způsob placení na internetu.

Platbu provedete přímo na platební bráně po dokončení objednávky, nebo vás brána přesměruje do internetového bankovnictví, případně na stránku, která odpovídá zvolené platební metodě v objednávce.

Po odeslání platby vám GoPay zašle e-mail, ve kterém najdete odkaz pro sledování stavu platby, nebo ve kterém obdržíte instrukce pro dokončení platby.

Všechny informace o vašich platbách včetně čísla platební karty jsou zabezpečeny šifrovanou komunikací a GoPay s nimi nakládá v souladu s nejvyšším bezpečnostním standardem kartových asociací PCI DSS.

Jaké platební metody GoPay nabízí?

GoPay nabízí všechny nejpoužívanější platební metody včetně online platby kartou nebo platby přes online bankovní tlačítka. Většina plateb probíhá online, takže jejich vyřízení je otázkou několika minut.

 

Vrácení peněz lze uplatnit odstoupením od smlouvy - maloobchod

Při uzavření kupní smlouvy prostřednictvím webového rozhraní má kupující právo odstoupit od kupní smlouvy bez udání důvodu do 14 dnů od převzetí zboží, je-li dodávka rozdělena do několika částí, ode dne převzetí poslední dodávky.

Oznámení o odstoupení od kupní smlouvy doporučujeme zaslat na naši doručovací adresu, nebo na e-mail. Pro odstoupení od smlouvy lze využít vzorový formulář. Přijetí oznámení Vám bez zbytečného odkladu potvrdíme.

Zboží jste povinni nám vrátit do 14 dnů od odstoupení od smlouvy na naši doručovací adresu, do jakékoliv provozovny, nebo na adresu našeho sídla. Zboží nezasílejte na dobírku. Zboží zaslané na dobírku nejsme povinni převzít.

V případě dodání software zasláním aktivačního klíče deaktivujeme aktivační klíč.

Vrácené zboží musí být nepoškozené, neopotřebené, neznečištěné a pokud možno v původním obalu. K vrácenému zboží doporučujeme přiložit kopii dodacího listu a faktury, nebo jiný doklad prokazující koupi zboží, písemné vyjádření o odstoupení od smlouvy (lze využít našeho formuláře) a zvoleném způsobu vrácení peněz. Do vyjádření uveďte adresu pro doručování, telefon a e-mail.

Byl-li společně se zbožím poskytnut dárek, pozbývá darovací smlouva odstoupením od smlouvy kteroukoliv ze smluvních stran účinnosti.

Nepředložení některého z výše uvedených dokladů nebrání kladnému vyřízení Vašeho odstoupení od smlouvy dle zákonných podmínek.

Při splnění všech výše uvedených podmínek pro vrácení zboží, vám peníze za zboží budou vráceny vámi zvoleným způsobem do 14 dnů od odstoupení od smlouvy. Berte však na vědomí, že nejsme povinni vrátit Vám peníze dřív, než nám vrátíte zboží, nebo prokážete, že jste nám zboží odeslali.


Vedle kupní ceny máte i nárok na vrácení nákladů na dodání zboží k Vám. Jestliže jste však zvolili jiný než nejlevnější způsob dodání zboží, který nabízíme, vrátíme Vám náklady na dodání zboží ve výši odpovídající nejlevnějšímu nabízenému způsobu dodání zboží.

Náklady spojené s odesláním vráceného zboží na naši adresu hradíte Vy, a to i v případě, že zboží nemůže být vráceno pro svou povahu obvyklou poštovní cestou.

Vrácení peněz lze uplatnit, pokud jsou dodrženy tyto podmínky:

  • Právo na vrácení peněz platí do 14dnů od doručení zboží.
  • Zboží nesmí být poškozené, musí být kompletní včetně případného dárku ke zboží.

 

Vrácení peněz lze uplatnit odstoupením od smlouvy – velkoobchod

Kupující je oprávněn odstoupit od smlouvy, je-li prodávající v prodlení s dodáním zboží déle než 4 týdny od sjednaného dodání.

Kupující není oprávněn odstoupit od smlouvy ohledně zboží, které bylo dodáno řádně, včas a bez vad. Podnikatel nemá právo na odstoupení od smlouvy, které zákon garantuje spotřebiteli.

Odstoupení od smlouvy musí být učiněno písemně a v případech smluv sjednaných elektronickou cestou též elektronicky. Odstoupení od smlouvy je účinné doručením oznámení o odstoupení druhé smluvní straně.

Ostatní podmínky vrácení peněz a dodání zboží zpět prodávajícímu se řídí dle podmínek pro maloobchod.

Byl-li společně se zbožím poskytnut dárek, pozbývá darovací smlouva odstoupením od smlouvy kteroukoliv ze smluvních stran účinnosti.

Oznámení k EET

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.